VLOŽKY SIDAS

960.- Kč
960.- Kč

Universal 3D Gel

patří do základní řady 3D vložek SIDAS, která splňuje všechny nároky na zdraví, komfort a stabilitu uživatele, s nejlepším poměrem užitných vlastností a ceny na trhu. Jsou určeny pro všechny sportovní aktivity, každodenní použití v klasické a vycházkové obuvi, ale i do pracovní obuvi. Vložka určena pro aktivity na tvrdém povrchu, kde dochází k nárazům na patní kost a přednoží. V patě a přednoží vyměkčena gelovým polštářem pro tlumení charakteristických nárazů na patní kost a odlehčení přetěžovaného přednoží. Pro ideální rozložení tlaku. Povrch potažen antibakteriální tkaninou, celková konstrukce ze SIDAS EVA materiálů. V oblasti klenby pevnější.

Každou vložku lze použít pro více velikostních čísel dle velikostní tabulky a přizpůsobit zastřižením podle původní vložky. Během prvních dnů používání můžete cítit mírnou bolest nohou a kolen. Je to známka přizpůsobování nohou a celého pohybového aparátu. Doporučujeme proto vložky zpočátku nosit pouze kratší dobu, kterou postupně prodloužíte až na celodenní nošení.

Vložky jsou vhodné nejen při potížích, ale i pro zdravou nohu jako prevence vzniku deformit. Vložky kromě zvýšení pohodlí ovlivňují správný biomechanický pohyb nohou a řetězovitě i celého těla. Správný pohyb nohou zatěžuje jenom svaly pro tento pohyb určené a tím se zvláště při aktivní činnosti snižuje únava nohou. Vyklenutí vložek brání zborcení podélné klenby a zvýšený okraj v patní části zlepšuje stabilitu nohy. Ve vložce jsou gelové partie - polštářky, které tlumí nárazy a spolu s větším pohodlím tak chrání i kostru nohy. Vložky jsou určené zejména pro sportovní a intenzivní aktivity ( ale i pro každodenní použití v klasické a vycházkové obuvi nebo do pracovní obuvi ), proto jsou vyrobené z odolného zátěžového materiálu, který má dlouhou životnost. Vložky je možné omývat vlažnou vodou s mýdlem.

UPOZORNĚNÍ: při vystavení vysokým teplotám dojde k deformaci tvaru vložek, čímž se může změnit jejich účinnost. Po omytí sušit pouze při pokojové teplotě.