Objednávka - jak postupovat

Poškozenou obuv vložte do krabice, přiložte objednávkový formulář či průvodní dopis a zašlete na naši kontaktní adresu. V případě zájmu se zastavte osobně. ( Formulář není nutno zasílat. Pokud Vám to bude vyhovovat jinak, zašlete Vaše požadavky na opravu a kontaktní údaje na listě papíru či e-mailem.) Obuv před odesláním nikdy nemastit a nebo jinak ošetřovat! (Přemaštěné, voskované, v trobě zapečené boty většinou nejsme schopni zodpovědně opravit a vracíme je zpět.)


Termíny dodání

Momentálně se doba opravy bot pohybuje okolo  3 měsíců. Pokud Vám doba dodání z hlediska délky čekání nevyhovuje, bohužel nejsme momentálně schopni zajistit dřívější vyhotovení.  Termín dodání se mění v závislosti na množství práce, což se odvíjí od konkrétního ročního období. (Dobu dodání pravidelně aktualizujeme.) 

Záruční doba

U výměny podešví Vibram máte prodlouženou záruku 10 měsíců u výměny podešví. Na naše služby poskytujeme garanci dle obchodního zákoníku.

Reklamace

U reklamací oprav postupujeme dle platné legislativy. Nemáte-li možnost osobní návštěvy, doporučujeme v první fázi, aby jste nám zaslali fotografii reklamované obuvi. My se s Vámi spojíme a dohodneme se na dalším průběhu.

Ochrana osobních údajů

V.I.K. Servis trekové obuvi se zavazuje neposkytovat Vaše údaje třetí straně. Respektujeme soukromé informace. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní servis a služby,  potřebujeme znát Vaše osobní údaje, potřebné pro zasílání zakázek a kontaktování zákazníka. Vaše osobní data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi Vámi a námi ( mimo potřebných údajů, které vyžaduje dopravce u dopravy zásilek, apod. ). Uskutečněním objednávky souhlasíte s používáním informací o Vás a Vašich zakázkách v naší databázi.