Objednávka - jak postupovat

Poškozenou obuv vložte do krabice, přiložte objednávkový formulář či průvodní dopis a zašlete na naši kontaktní adresu. V případě zájmu se zastavte osobně. ( Formulář není nutno zasílat. Pokud Vám to bude vyhovovat jinak, zašlete Vaše požadavky na opravu a kontaktní údaje na listě papíru či e-mailem.)

Termíny dodání

Momentálně se doba opravy bot pohybuje okolo 3 týdnů . Termín dodání se mění v závislosti na množství práce, což se odvíjí od konkrétního ročního období. (Dobu dodání pravidelně aktualizujeme.) 

Platba

Platba za opravu probíhá na dobírku při převzetí zboží od kurýra dopravní služby PPL. Pokud Vám tento způsob nevyhovuje, dohodneme se jinak.

Způsob dopravy

Opravená obuv Vám bude zaslána dopravní službou PPL. V den odeslání od nás obdržíte informační sms. Obuv lze vyzvednout i osobně. 

Záruční doba

U výměny podešví Vibram máte prodlouženou záruku 10 měsíců u výměny podešví. Na naše služby poskytujeme garanci dle obchodního zákoníku.

Reklamace

U reklamací oprav postupujeme dle platné legislativy. Nemáte-li možnost osobní návštěvy, doporučujeme v první fázi, aby jste nám zaslali fotografii reklamované obuvi. My se s Vámi spojíme a dohodneme se na dalším průběhu.

Ochrana osobních údajů

V.I.K. Servis trekové obuvi se zavazuje neposkytovat Vaše údaje třetí straně. Respektujeme soukromé informace. Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní servis a služby,  potřebujeme znát Vaše osobní údaje, potřebné pro zasílání zakázek a kontaktování zákazníka. Vaše osobní data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi Vámi a námi ( mimo potřebných údajů, které vyžaduje dopravce u dopravy zásilek, apod. ). Uskutečněním objednávky souhlasíte s používáním informací o Vás a Vašich zakázkách v naší databázi.