NAŠE "ZKUŠENOSTI" JAK VYPADAJÍ BOHUŽEL MNOHDY VAŠE VLOŽKY

  

 

Vložky do bot ztrácejí svoji funkčnost dříve než je potřebná zásadní oprava obuvi.

I ony potřebují svoji péči a časem obnovu. Pokud je jejich stav a kvalita značně snížena nemohou vám správně posloužit.

Včasnou výměnou pomůžete vašim nožičkám. Rozdíl okamžitě poznáte.

Zde také platí zásada, že s "kvalitou nejdál dojdeš".

 

 

NABÍZÍME VÁM 

( v objednávkovém formuláři označte vámi vybraný pár vložek )

                                                        

  č.1.              Sportovní vložky SPORT RELAX

                    

Sport RELAX

Maximální komfort pro nohy s normální nebo nízkou klenbou. Měkká podpora podélné klenby a zvýšený okraj paty v kombinaci s gelovými partiemi působí proti únavě a tvorbě otlaků při zvýšené zátěži a dlohodobém stání.

3D tvar vložek také zajišťuje:
- stabilitu chodidel při pohybu
- snížení únavy chodidel

Dopady na patu při nedostatečném tlumení má za následek její bolestivost a rázy postupují přes kotník, koleno, kyčle až do bederní páteře. 3D tvarovaná vložka stabilizuje patu, podepírá podélnou  klenbu nožní a koriguje vbočené kotníky. Tím srovnává nohy do přímé osy, což ovlivňuje pohyb kolen, kyčlí a následně celého těla. Použitý materiál tlumí dopad na patní kost, čímž může odstranit bolestivost bederní páteře.

 

cena : 290,- Kč   vč. DPH         

 

                                          

č.2.                Sportovní vložky SIDAS 3D GEL          

  

Universal 3D Gel                                   

patří do základní řady 3D vložek SIDAS, která splňuje všechny nároky na zdraví, komfort a stabilitu uživatele, s nejlepším poměrem užitných vlastností a ceny na trhu. Jsou určeny pro všechny sportovní aktivity, každodenní použití v klasické a vycházkové obuvi, ale i do pracovní obuvi. Vložka určena pro aktivity na tvrdém povrchu, kde dochází k nárazům na patní kost a přednoží. V patě a přednoží vyměkčena gelovým polštářem pro tlumení charakteristických nárazů na patní kost a odlehčení přetěžovaného přednoží. Pro ideální rozložení tlaku. Povrch potažen antibakteriální tkaninou, celková konstrukce ze SIDAS EVA materiálů. V oblasti klenby pevnější.

 

cena : 690,- Kč   vč. DPH        

 

 

 

*********************************************************************************************************************************************

Každou vložku lze použít pro více velikostních čísel dle velikostní tabulky a přizpůsobit zastřižením podle původní vložky. Během prvních dnů používání můžete cítit mírnou bolest nohou a kolen. Je to známka přizpůsobování nohou a celého pohybového aparátu. Doporučujeme proto vložky zpočátku nosit pouze kratší dobu, kterou postupně prodloužíte až na celodenní nošení.  

Vložky jsou vhodné nejen při potížích, ale i pro zdravou nohu jako prevence vzniku deformit. Vložky kromě zvýšení pohodlí ovlivňují správný biomechanický pohyb nohou a řetězovitě i celého těla. Správný pohyb nohou zatěžuje jenom svaly pro tento pohyb určené a tím se zvláště při aktivní činnosti snižuje únava nohou. Vyklenutí vložek brání zborcení podélné klenby a zvýšený okraj v patní části zlepšuje stabilitu nohy. Ve vložce jsou gelové partie - polštářky, které tlumí nárazy a spolu s větším pohodlím tak chrání i kostru nohy. Vložky jsou určené zejména pro sportovní a intenzivní aktivity ( ale i pro každodenní použití v klasické a vycházkové obuvi nebo do pracovní obuvi ), proto jsou vyrobené z odolného zátěžového materiálu, který má dlouhou životnost. Vložky je možné omývat vlažnou vodou s mýdlem.

UPOZORNĚNÍ: při vystavení vysokým teplotám dojde k deformaci tvaru vložek, čímž se může změnit jejich účinnost. Po omytí sušit pouze při pokojové teplotě.